Karrier

SENIOR KOCKÁZATELEMZŐ

Légy hatással Te is a fejlődésre!
Mi vagyunk az Euroleasing, a Magyar Bankholding gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, a lízingpiac meghatározó szereplője. Küldetésünk, hogy a szektor leginnovatívabb, leghatékonyabb megoldásaival segítsük ügyfeleink céljainak elérését. Szeretnéd Te is alakítani a mindent körülölelő innovációt?

Csatlakozz a dinamikus, 2020-ban az ’Év Legelégedettebb Munkahelye’ díjas Euroleasinghez az alábbi munkakörbe, ahol az elképzeléseid tényleg megvalósulhatnak, és ahol a folyamatos fejlődésed többek között a Kaizen-módszer rendszerszintű alkalmazása biztosítja:

FELADAT:

– Meglévő és új vállalati ügyfelek hitelképességi vizsgálatának elvégzése;

– Az ügylet és ügyfélkockázati tényezők feltárása;

– A kockázat csökkentésére és a biztosítéki struktúrára vonatkozó javaslatok kialakítása;

– Döntési javaslatok megtétele, előterjesztés a döntésre jogosult személyek/testületek részére;

– Döntési jogkörnek megfelelő kihelyezési döntések meghozatala;

ELVÁRÁSOK:

– Felsőfokú szakirányú végzettség;

– Releváns tapasztalat, lehetőleg pénzintézeti szektorban;

– Heti 40 óra munkavégzés;

– MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Word, Excel, Powerpoint);

– Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;

AMIT KÍNÁLUNK:

– Heti 40 órás, határozatlan idejű jogviszony;

– Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése;

– Színvonalas, modern munkakörnyezet;

– Versenyképes juttatási csomag: alapbér + bónusz + egyéb juttatások,

– Egészségprogram;

– Sport tevékenység támogatása.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Lőportár u. 24.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük olvasd el weboldalunkon az Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat, majd küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat az allas@euroleasing.hu e-mail címre!

Senior kockázatelemző